KURZY MACRAMÉ  

KRÁSNÝ DEN VÁM VŠEM, už je to tady a opět, po roce, starujeme kurzy macramé u nás na Vysočině. Postupně budeme doplňovat jednotlivá témata kurzů s novými termíny.  Kurzy probíhají v obci Měřín, je to přímo obec u D1 na exitu 134. Délka kurzů, je vždy podle složitosti konkrétního macramé do kterého se pustíme :-) a tomu odpovídá i cena. Materiál je kompletně vždy nachystán, Vy sebou potřebujete jen dobrou náladu, brýle pokud jsou potřeba a svačinku. Kafíčko apod.... máme :-)  Moc se na Vás těším, opravdu se mi po těch našich "ženských" dnech plných smíchu při tvorbě, stýskalo. 

ZAČÍNÁME OPĚT S KURZY, POKUD VÁM NEVYHOVUJE TERMÍN JIŽ VYPSANÝCH KURZŮ, NAPIŠTE SI O VLASTNÍ !!! PROSÍM, KDO MÁ DÁRKOVÉ POUKAZY, NAPIŠTE MI A DOMLUVÍME SE  NA TERMÍNECH. MOC SE NA VÁS TĚŠÍM 


Blíží se sezóna venkovních grilovací párty, svateb, apod... proto si vytvoříme macramé vázy, svícínky na zahradu.
Kreativní kurz MACRAMÉ, pro začátečníky, nemusíte se ničeho bát :-))) Naučím Vás základní uzly, pro Vaši následnou tvorbu macramé pod mým dohledem, vytvoříme si macramé vázy, svícny...ukážeme si i jak na oblíbená peříčka.
Materiál bio bavlna příze bude nachystána, můžeme tvořit v odstínech přírodní bílé, světle šedé, tmavěšedé, pokusím se sehnat i oblíbený eucalyptus zelenou - pro dekorace k Vánočnímu stolu.
Kurz probíhá, u nás v ateliéru, nebo za pěkného počasí na zahradě..., na Vysočině, v obci Měřín u D1
Cena kurzu, je 1300,-Kč, neplatí se předem, až při odchodu od nás :-) Startujeme cca v 9 hodin a kurz trvá přibližně do 14hod, pokud vydržíte, i déle. Nebojte se, pozdního příjezdu, dle silniční situace vše doženeme a přístup mám individuální,, opakuji neustále dokola všechny informace :-)
Těším se na Vás Marcela
Prosím Vaši účast, potvrďte do zprávy, počet účastníků je omezen, na max. 5.Vítáme i kolektiv, např. u nás proběhlo i setkání rodiny, nebo narozeninová párty kolegyň z práce :-)))) oblíbené jsou i tvořivé dny v rámci rodiny /maminky a dcery, sestry /napište si o vlastní termín, rádi se přizpůsobíme.
NEDĚLE 7.6.2020  

rezervace mailem marceladouskova@seznam.cz

PÁTEK 5.6.2020 

rezervace mailem marceladouskova@seznam.cz

SOBOTA 23.5,2020 - OBSAZENO

NEDĚLE 24.5.2020 - OBSAZENO

Konečně jsme zpátky !!!
Kreativní kurz MACRAMÉ, pro začátečníky, nemusíte se ničeho bát :-))) Naučím Vás základní uzly, pro Vaši následnou tvorbu macramé pod mým dohledem, si sami vytvoříte velké macramé z přírodní bílé příze. Tohle macramé, si samozřejmě odnesete domů, jako vzpomínku na aktivní art-odpočinek.
Materiál komplet bude nachystán, nemusíte se již o nic starat.
Kurz probíhá, na zahradě našeho ateliéru, na Vysočině, v obci Měřín u D1
Cena kurzu, s ohledem na nákupy materiálu v zahraničí/ u nás momentálně není materiál dostupný/ kvalitní bio bavlny příze je .1300,-Kč, neplatí se předem, až při odchodu od nás :-) Startujeme cca v 9 hodin a vždy kurz trval přibližně do 14 hod, pokud vydržíte, i déle.
Kurz se koná jen za pěkného počasí, s ohledem na současnou situaci, budeme tvořit jen na zahradě, při bližším kontaktu nad prací - použijeme roušku, pokud ještě budou potřeba
Těším se na Vás Marcelaneděle 8.3.2020 MDŽ KURZ MACRAMÉ od 9-15 hod

sobota 15.2.2020. od 9-15 hod OBSAZENO 

sobota 8.2.2020 od 9-15 hod   poslední volné místo !!!
sobota 1.2.2020 od 9-15 hod  - ZRUŠENO úmrtí v rodině

sobota 25.1.2020 od 9-15 hod  - OBSAZENO

neděle 19.1.2020 od 9-15 hod   - OBSAZENO

VHODNÉ I JAKO VÁNOČNÍ DÁREK

Kreativní kurz MACRAMÉ, pro začátečníky, nemusíte se ničeho bát :-))) Naučím Vás základní uzly, pro Vaši následnou tvorbu macrame a pod mým dohledem, si sami vytvoříte velké macrame z přírodní bílé příze, obdobné co je na obrázku, tzv. andělské macramé. Tohle macramé, si samozřejmě odnesete domů, jako vzpomínku na aktivní art-odpočinek.
Vhodné i jako dárek na Vánoce s možností výběru termínu na rok 2020, vítáme i kolektiv, např. u nás proběhlo i setkání rodiny, nebo narozeninová párty kolegyň z práce :-)))) napište si o vlastní termín
Materiál komplet bude nachystán, nemusíte se již o nic starat.
Kurz probíhá v mém ateliéru na Vysočině, v obci Měřín u D1
Cena kurzu pro rok 2020...999,-Kč
Těším se na Vás Marcela

https://www.facebook.com/events/1417993165045402/ 

Dnešní narozeninový kurz macramé, byl plný smíchu, štěbetání a radostí z tvůrčí práce. Krásný, do poslední chvíle utajený dárek, od 3 kolegyň, pro svoji kolegyni 🌷🌷🌷🌷 děkujeme za krásné nedělní odpoledne ! .

Recenze jedné z účastnic :-) : Vřele doporučuji,je to nádherně strávený čas a ještě se něco naučíte.Už to máme za sebou a šla bych hned znovu.A tím chci ještě jednou poděkovat paní Marcele i její rodině a sestře Radce,která nám tím udělala velkou radost.👄👄👄Děkuji všem.