KURZY 

Startovací kurz macrame, rpo začátečníky, nemusíte se ničeho bát :-))) Naučím Vás základní uzly, pro Vaši následnou tvorbu macrame a pod mým "odborným" dohledem, si sami vytvoříte velké macrame z přírodní bílé příze.      Většinou stihneme ještě vytvořit macrame pírka, nebo odrhat sklenici. Tohle macramé, si samozřejmě odnesete domů, jako vzpomínku na aktivní art-odpočinek. Vhodné i jako dárek na Vánoce s možností výběru termínu na rok 2020, vítáme i kolektiv, např. u nás proběhlo i setkání rodiny, nebo narozeninová párty kolegyň z práce :-)))) Materiál komplet bude nachystán, nemusíte se již o nic starat. Kurz probíhá v mém ateliéru na Vysočině, v obci Měřín u D1

Dnešní narozeninový kurz macramé, byl plný smíchu, štěbetání a radostí z tvůrčí práce. Krásný, do poslední chvíle utajený dárek, od 3 kolegyň, pro svoji kolegyni 🌷🌷🌷🌷 děkujeme za krásné nedělní odpoledne ! .

Recenze jedné z účastnic :-) : Vřele doporučuji,je to nádherně strávený čas a ještě se něco naučíte.Už to máme za sebou a šla bych hned znovu.A tím chci ještě jednou poděkovat paní Marcele i její rodině a sestře Radce,která nám tím udělala velkou radost.👄👄👄Děkuji všem.