Kdy se budou workshopy konat, jak dlouhé jsou a jak se mohu objednat?

Workshopy  se konají přímo u nás v obci Měřín, u D1 na Vysočině exit 134.  Pro rezervaci stačí vybrat svůj termín z možností a klasicky si jej přes web objednat. Platit můžete až u nás v hotovosti, většinou začínáme v 9 hodin a končíme ve 14-15hod.

Jak velké jsou skupiny v jednotlivých dílnách?

Abychom zajistili, že každý dostane ten nejlepší zážitek, naše lekce budou omezeny na maximálně 5 osob. 

Přijímáme skupinové rezervace, ideální pro dámskou párty !

Kolik stojí a co za cenu dostanu?

Cena za klasický kurz velkého macramé je 1500,- Kč, zahrnuje všechny materiály, které budete potřebovat k výrobě macrame (který si poté odnesete domů) a plnou výuku. Pokud si přejete pokračovat v procvičování své nové dovednosti, můžete si rovnou u nás i zakoupit tvůrčí materiál.

Zrušení

Pokud potřebujete zrušit své místo, kontaktujte nás prosím 48 hodin před workshopem, na který jste rezervováni, aby jsme mohli místo nabídnout dalším v pořadí.

Pokud máte nějaké dotazy, napište nám na marceladouskova@seznam.cz Těšíme se na vás!

KURZY MACRAMÉ TERMÍNY PRO ROK 2023

Krásný den, prosím paní Šarka Bendová, nenechala při dotazu na kurz, na sebe zpáteční kontakt ! :-)))) děkuji moc Marcela

FOTOGALERIE Z JIŽ PROBĚHLÝCH KURZŮ U NÁS


Blíží se sezóna venkovních grilovací párty, svateb, apod... proto si vytvoříme macramé vázy, svícínky na zahradu.
Kreativní kurz MACRAMÉ, pro začátečníky, nemusíte se ničeho bát :-))) Naučím Vás základní uzly, pro Vaši následnou tvorbu macramé pod mým dohledem, vytvoříme si macramé vázy, svícny...ukážeme si i jak na oblíbená peříčka.
Materiál bio bavlna příze bude nachystána, můžeme tvořit v odstínech přírodní bílé, světle šedé, tmavěšedé, pokusím se sehnat i oblíbený eucalyptus zelenou - pro dekorace k Vánočnímu stolu.
Kurz probíhá, u nás v ateliéru, nebo za pěkného počasí na zahradě..., na Vysočině, v obci Měřín u D1
Cena kurzu, je 1300,-Kč, neplatí se předem, až při odchodu od nás :-) Startujeme cca v 9 hodin a kurz trvá přibližně do 14hod, pokud vydržíte, i déle. Nebojte se, pozdního příjezdu, dle silniční situace vše doženeme a přístup mám individuální,, opakuji neustále dokola všechny informace :-)
Těším se na Vás Marcela
Prosím Vaši účast, potvrďte do zprávy, počet účastníků je omezen, na max. 5.Vítáme i kolektiv, např. u nás proběhlo i setkání rodiny, nebo narozeninová párty kolegyň z práce :-)))) oblíbené jsou i tvořivé dny v rámci rodiny /maminky a dcery, sestry /napište si o vlastní termín, rádi se přizpůsobíme.
NEDĚLE 7.6.2020  

rezervace mailem marceladouskova@seznam.cz

PÁTEK 5.6.2020 

rezervace mailem marceladouskova@seznam.cz

SOBOTA 23.5,2020 - OBSAZENO

NEDĚLE 24.5.2020 - OBSAZENO

Konečně jsme zpátky !!!
Kreativní kurz MACRAMÉ, pro začátečníky, nemusíte se ničeho bát :-))) Naučím Vás základní uzly, pro Vaši následnou tvorbu macramé pod mým dohledem, si sami vytvoříte velké macramé z přírodní bílé příze. Tohle macramé, si samozřejmě odnesete domů, jako vzpomínku na aktivní art-odpočinek.
Materiál komplet bude nachystán, nemusíte se již o nic starat.
Kurz probíhá, na zahradě našeho ateliéru, na Vysočině, v obci Měřín u D1
Cena kurzu, s ohledem na nákupy materiálu v zahraničí/ u nás momentálně není materiál dostupný/ kvalitní bio bavlny příze je .1300,-Kč, neplatí se předem, až při odchodu od nás :-) Startujeme cca v 9 hodin a vždy kurz trval přibližně do 14 hod, pokud vydržíte, i déle.
Kurz se koná jen za pěkného počasí, s ohledem na současnou situaci, budeme tvořit jen na zahradě, při bližším kontaktu nad prací - použijeme roušku, pokud ještě budou potřeba
Těším se na Vás Marcelaneděle 8.3.2020 MDŽ KURZ MACRAMÉ od 9-15 hod

sobota 15.2.2020. od 9-15 hod OBSAZENO 

sobota 8.2.2020 od 9-15 hod   poslední volné místo !!!
sobota 1.2.2020 od 9-15 hod  - ZRUŠENO úmrtí v rodině

sobota 25.1.2020 od 9-15 hod  - OBSAZENO

neděle 19.1.2020 od 9-15 hod   - OBSAZENO

VHODNÉ I JAKO VÁNOČNÍ DÁREK

Kreativní kurz MACRAMÉ, pro začátečníky, nemusíte se ničeho bát :-))) Naučím Vás základní uzly, pro Vaši následnou tvorbu macrame a pod mým dohledem, si sami vytvoříte velké macrame z přírodní bílé příze, obdobné co je na obrázku, tzv. andělské macramé. Tohle macramé, si samozřejmě odnesete domů, jako vzpomínku na aktivní art-odpočinek.
Vhodné i jako dárek na Vánoce s možností výběru termínu na rok 2020, vítáme i kolektiv, např. u nás proběhlo i setkání rodiny, nebo narozeninová párty kolegyň z práce :-)))) napište si o vlastní termín
Materiál komplet bude nachystán, nemusíte se již o nic starat.
Kurz probíhá v mém ateliéru na Vysočině, v obci Měřín u D1
Cena kurzu pro rok 2020...999,-Kč
Těším se na Vás Marcela

https://www.facebook.com/events/1417993165045402/ 

Dnešní narozeninový kurz macramé, byl plný smíchu, štěbetání a radostí z tvůrčí práce. Krásný, do poslední chvíle utajený dárek, od 3 kolegyň, pro svoji kolegyni 🌷🌷🌷🌷 děkujeme za krásné nedělní odpoledne ! .

Recenze jedné z účastnic :-) : Vřele doporučuji,je to nádherně strávený čas a ještě se něco naučíte.Už to máme za sebou a šla bych hned znovu.A tím chci ještě jednou poděkovat paní Marcele i její rodině a sestře Radce,která nám tím udělala velkou radost.👄👄👄Děkuji všem.