FOTOGALERIE Z JIŽ PROBĚHLÝCH KURZŮ U NÁS

PÁTEK 5.6.2020 

rezervace mailem marceladouskova@seznam.cz

SOBOTA 23.5,2020 - OBSAZENO

NEDĚLE 24.5.2020 - OBSAZENO

Konečně jsme zpátky !!!
Kreativní kurz MACRAMÉ, pro začátečníky, nemusíte se ničeho bát :-))) Naučím Vás základní uzly, pro Vaši následnou tvorbu macramé pod mým dohledem, si sami vytvoříte velké macramé z přírodní bílé příze. Tohle macramé, si samozřejmě odnesete domů, jako vzpomínku na aktivní art-odpočinek.
Materiál komplet bude nachystán, nemusíte se již o nic starat.
Kurz probíhá, na zahradě našeho ateliéru, na Vysočině, v obci Měřín u D1
Cena kurzu, s ohledem na nákupy materiálu v zahraničí/ u nás momentálně není materiál dostupný/ kvalitní bio bavlny příze je .1300,-Kč, neplatí se předem, až při odchodu od nás :-) Startujeme cca v 9 hodin a vždy kurz trval přibližně do 14 hod, pokud vydržíte, i déle.
Kurz se koná jen za pěkného počasí, s ohledem na současnou situaci, budeme tvořit jen na zahradě, při bližším kontaktu nad prací - použijeme roušku, pokud ještě budou potřeba
Těším se na Vás Marcela


sobota 25.1.2020 od 9-15 hod  - OBSAZENO

neděle 19.1.2020 od 9-15 hod   - OBSAZENO

Dnešní narozeninový kurz macramé, byl plný smíchu, štěbetání a radostí z tvůrčí práce. Krásný, do poslední chvíle utajený dárek, od 3 kolegyň, pro svoji kolegyni 🌷🌷🌷🌷 děkujeme za krásné nedělní odpoledne ! .

Recenze jedné z účastnic :-) : Vřele doporučuji,je to nádherně strávený čas a ještě se něco naučíte.Už to máme za sebou a šla bych hned znovu.A tím chci ještě jednou poděkovat paní Marcele i její rodině a sestře Radce,která nám tím udělala velkou radost.👄👄👄Děkuji všem.