JAK FUNGUJE NAŠE PŮJČOVNA ?

Dostupnost dekorací : Před zadáním objednávky, Vám doporučujeme ověřit si dostupnost dekorací na Váš termín, nejlépe mailem na adrese marceladouskova@seznam.cz Stačí nakopírovat odkazy vybraných dekorací, připsat datum Vaši svatby. Co nejdříve Vám odepíšeme, pokud jsou dekorace volné, můžete si vytvořit přes web objednávku a do zprávy připsat termín Vaši svatby.

Doba pronájmu : Dekorace půjčujeme cca na 3-5 dní, cena je jednotná, za celou dobu zapůjčení, vyzvednutí většinou probíhá ve čtvrtek, pátek - vrácení pak v pondělí, úterý. Preferujeme osobní vyzvednutí u nás, na adrese : Měřín, Růžová 318, exit 134 na D1 Vysočina . Samozřejmě časově se snaží Vám přizpůsobit, dle Vašich potřeb.

Storno podmínky : U nás storno neřešíme, nebereme zálohy předem. Platby probíhají, buď osobně při vyzvedávání dekorací a nebo předem, těsně přes odesláním dekorací kurýrem.

Doprava : Dle vlastních zkušeností již víme, že je lepší a snadnější, dekorace si u nás osobně vyzvednout, než je balit a zasílat kurýrem tam a zpátky, běžně k nám snoubenci jezdí 2,5 hodiny ze všech koutů republiky, aby si mohli dekorace vyzvednout osobně :-))) Dovoz dekorací od nás, je také možný cca v okruhu do 100 km, cenově 10,- Kč/km ... 

Neváhejte nás kontaktovat s Vašim dotazem :-) , telefonicky 606 824 270, mailem marceladouskova@seznam.czKde sídlíme ? Adresa našeho ateliéru s půjčovnou je na D1, exit134 Měřín, Růžová 318. Těšíme se na Vaši návštěvu u nás. Při kafíčku můžeme společně, nezávazně, vše probrat, prokonzultovat, zaimprovizovat. Ale vůbec se nebojte vzdálenosti, pro výběr a objednání není potřeba Vaši osobní návštěvy , vše lze domluvit on-line, na FC nás najdete https://www.facebook.com/SvatbypodleMarcely