V naši práci hledejte, originalitu, zapálenost, výtvarnou kreativitu  a především radost z dobře odvedené práce.          U nás najdete spoustu originálních produktů svatební výzdoby, které sami vyrábíme a neseženete je proto nikde jinde.

Nebojte se nás zeptat na konkrétní věci, ceny... na dotaz rádi zašleme celou naši nabídku. Nemusíte po večerech tvořit, nemusíte shánět, nakupovat a pak následně po svatbě zase věci rozprodávat po inzertních serverech.


Využijte možnosti osobní schůzky s námi, v našem venkovském ateliéru. Vše si můžeme společně prohlédnou, konkrétně vybrat, dotvořit, zaimprovizovat ... Jednoduchá dostupnost : jsme na D1 přímo exit 134, v obci Měřín, z Brna cca 30 minut jízdy.
Jako architekt jsem přes 20 let již v oboru, zabývám se tvorbou interiérů, výstavních celosvětových expozic a výtvarných scén. Proto vidím a hledám krásu nejen vcelku, ale i v detailech své práce.
Rádi vám vše zapůjčíme za velmi rozumnou cenu, dle domluvy. Nebojte se nás zeptat na konkrétní věci, ceny... na dotaz rádi zašleme celou naši nabídku.


Těšíme se na Vás Marcela a Michal