Ing. arch. Marcela Doušková
vystudovala jsem Střední uměleckoprůmyslovou školu a následně Fakultu Architektury, obojí v Brně.
Již přes 20 let, se plně profesně věnuji architektonickým návrhům komerčních a bytových interiérů. Nedílnou součástí mé tvůrčí práce jsou  i veletržní expozice po celém světě. Mám zasebou i realizace rekontrukci českých historických divadel, interiéry restaurací, bytových komplexů, ale i  prezidentských apartmá v Kazachstánu. 
V současné době se navíc věnuji i dekorování svateb v přírodním stylu a ve stylu BOHO, je mi potěšením prostřednictvím mé práce, součástí krásného svátečního dne. Společně se svým mužem Michalem Kopřivou, sdílíme nadšení pro malbu, grafiku, šperkařství a design. Již 3 rokem tvoříme v našem novém venkovském ateliéru na Vysočině, jeho dostupnost je velmi jednoduchá, jsme přímo      na D1, exit 134, obec Měřín, kde Vás vždy rádi přivítáme a naši tvorbu  předvedeme. 
Zde vznikají nejen mé architektonické návrhy, ale přímo veškeré dekorace, obrazy, makramé, apod...  V naši práci hledejte, originalitu, zapálenost, výtvarnou kreativitu  a především  radost    z dobře odvedené práce.  
Nebojte se nás zeptat na konkrétní věci, ceny, na možnosti zapůjčení dekorací ... na dotaz rádi zašleme celou naši nabídku.      Vidíme a hledáme krásu nejen vcelku, ale i v detailech své práce. Krása se skrývá v detailech.