OBCHODNÍ PODMÍNKY

 1. Ochrana osobních údajů a zasílání obchodních sdělení
  ⦁ Jako správce vašich osobních údajů splňujeme veškeré zákonné povinnosti vyžadované platnou legislativou, zejména zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR a tedy, že budeme zpracovávat vaše osobní údaje jen na základě platného právního důvodu a to především pro plnění smlouvy. Dle článku 13 GDPR plníme informační povinnost ještě před zahájením zpracování osobních údajů.
  ⦁ Kupující tímto dává souhlas se zpracováním následujících osobních údajů: jméno, příjmení, titul, adresa bydliště, doručovací adresa, email a telefon (dále jen jako "osobní údaje").
  ⦁ Kupující tímto souhlasí se zpracováním osobních údajů pro potřeby (za účelem) uzavírání Objednávek a kupních smluv a pro potřeby řádného plnění práv a povinností vyplývajících z těchto vztahů. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.
  ⦁ Kupující je povinen uvádět vždy pravdivé a úplné osobní údaje a je povinen Prodávajícího v přiměřené době informovat o změně osobních údajů.
  ⦁ Osobní údaje chrání správce osobních údajů v maximální možné míře. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám, vyjma firmy, spravující účetnictví a kurýrní službě pro účely doručení objednaného Produktu. Kupujícímu nebudou zasílány, ani nabízeny žádné newslettery, ani marketingové akce.

Dodací a platební podmínky :

Kupující bude emailem informován o dostupnosti požadovaného zboží do dvou pracovních dnů od objednání zboží.

Způsob předání :                                                      osobní vyzvednutí-půjčovna Růžová 318 Měřín 0,-Kč

Poštou (pouze drobné a nerozbitné dekorace, individuálně posuzujeme) dle ceníku České pošty: balík do ruky do 35 cm - 129 Kč, do 50 cm - 159 Kč, do 100 cm - 209 Kč, do 240 cm - 359 Kč.                    Při posílání na dobírku k uvedené ceně + 50 Kč.         

Způsob úhrady :
V hotovosti na provozovně Růžová 318, Měřín
Převodem na účet vedený u Fio Banky a.s.,                 č. účtu: 2600315072 /2010
Dobírkou prostřednictvím dopravce

Doručení a převzetí zboží                                      Zboží bude doručeno na adresu, uvedenou v objednávce. Zákazník má povinnost zkontrolovat neporušenost obalu a zda zásilka nevykazuje známky poškození. V případě poškození zásilky je zákazník povinen informovat o tom neprodleně přepravce i prodávajícího.

 Doprava

Naše dekorace mohou být zaslány kurýrní službou , nebo klasickou Českou poštou. 

Výběr dopravce je závislí na druhu a typu dekorací, velikosti a hmotnosti. O zaslání poštou rozhoduje pronajímatel. Úhradu nákladů (poštovné tam i zpět,  hradí nájemce.

Na základě vzájemné domluvy, můžeme dekorace Vám přivést našim firemním autem, DACIA dokker, pak si lze samozřejmě u nás doobjednat i instalaci a aranžerské služby :-)

Cena dopravy : 6 Kč/1km