PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR MĚŘÍN 15.7.-19.7.2024

Budou Vaše děti část léta doma? Chcete je dostat od počítače do kreativního a tvůrčího prostředí?

Náš výtvarný letní příměstský tábor je tu od toho ! Děti získají krásné zážitky v kolektivu vrstevníků a naučí se spoustu zajímavých výtvarných technik, navíc si zahrají i dovadlo. Připravujeme ty nejlepší zábavné výtvarné aktivity, které se budou líbit všem.  Děti si zkusí práci s různými materiály – tématicky každý den bud eu nás jiný, budeme společně v myšlenkách cestovat, učit se poznávat nové země, hrát si na cestovatele a vždy následně tvořit ! Při deštivém počasí zůstaneme v našem ateliréu v KD Měřín, kde si vytvoříme krásnou tvůrčí inspirativní atmosféru. Jakmile vysvitne slunko, užijeme si tvoření i venku ! 

Zaměříme se na malbu a kresbu, architekturu, zkusíme si kaligrafii, akvarel, akryl, origami, budeme malovat pískem, kávou, vytvoříme si mozaiku ... proletíme společně svět abudeme se světem při našem tvoření inspirovat.Samozřejmě nezapomeneme na společné hry i odpočinek.

Kromě skvělých zážitků si malí a mladí účastníci odnesou také i své všechny výtvory domů. 

Letní dětský tábor je vhodný pro děti od 9 do 15 let, skupiny tvoříme podle věku, aby se všichni výborně bavili a měli podobně staré kamarády. Vše probíhá přímo pod našim vedením.

Přihlaste se na letní dětské tábory nyní, abyste měli jistotu, že Vaše děti nepromarní léto před počítačem nebo televizí! Těšíme se na ně v příjemné atmosféře, tvůrčím prostředí a přátelském kolektivu. 

MATERIÁLY A TECHNIKY, se kterými se seznámíme: kresba tužkou, malba temperou a akrylem na plátno, malba pískem, koláž, origami, malba pískem, tvorba mozaiky,.....

CO S SEBOU: veškeré kresebné a malířské pomůcky jsou k dispozici v ateliéru, jsou již zahrnuty v ceně. S sebou děti potřebují jen něco na převlečení, aby se neumazaly od barev. V poledne máme hodinovou přestávku na oběd, děti si nosí vlastní jídlo i pití (v ateliéru je lednička, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice). O svačinky a pitný režím během celého dne se postaráme. 

Těšíme se na vaše děti. Pro vaše dotazy jsme k dispozici na marceladouskova@seznam.cz nebo telefonu : Marcela 606 824 270, Zora 774 110 381 

3 000,00 Kč